Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Lekarz medycyny pracy internista lekarz-medycyny-pracy wizyty-domowe

lekarz Hubert Białasiewicz

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

lekarz Dariusz Sawicki

Lekarz medycyny pracy, Internista

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

lekarz Barbara Tabin

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Nie mialem żadnych problemów w kontakcie z Panią doktor, chociaz nie jest Ona lekarzem mojego pierwszego wyboru. Otrzymalem, tak jak chcialem, skierowanie do lekarza specjalisty. W kontakcie poprawna. Zostalem przepytany o inne moje problemu. Ok. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jerzy Krukowski

Lekarz medycyny pracy, EKG

Ambulatorium Orzysz
Wojska Polskiego 12
12-250 Orzysz

Bardzo dobry lekarz. Wizyta trwa długo, ponieważ lekarz poświęca pacjentowi dużo czasu. Wszystko dokładnie tłumaczy, co pacjentowi dolega, i co powinien robić aby choroba ustąpiła. Gorąco polecam. Lepiej dłużej poczekać i być wyleczonym, niż być obsłużonym szybko i byle jak.

lekarz Roman Strzeżyk

NZOZ "Na Rondzie"
44-240 Żory

Lekarz jest nie ogarnięty, interesuje go wszystko w około tylko nie pacjent, trzeba by się było zdiagnozować według internetu a potem dopiero iść do niego po recepty, mojej mamie odmówił zrobienia zdjęcia rtg, ani nie zalecił żadnych badań widząc że kobieta jest niewydolna oddechowo, poczym po wizycie u innego lekarza który skierował do pulmonologa a ten na badania do szpitala specjalistycznego okazało się że ma guzek w tchawicy...człowiek poświęca wszystko, ...